زانو درد, مقالات

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس(zapiamax)؛ شما هم از خریدتان راضی هستند؟

نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس |شفاکاران

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس را می‌توانید در بخش نظرات کاربران سایت هایی که به فروش این محصول می پردازند ببینید. بررسی این نظرات ما را به  نتایج گوناگونی می رساند. با خواندن این نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس می توانید جنبه‌های گوناگون محصول را مورد توجه قرار دهید.به این نقاط قوت و ضعف این محصول پیش روی شما خواهد بود. بررسی های اولیه  تجربه خوب کاربران را از این محصول نشان می دهد. در این مقاله از سایت فروشگاهی شفاکاران نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس بررسی شده تا این محصول را با آگاهی کامل‌تری تهیه کنید.

 با نظرات کاربران در مورد زانوبند زاپیامکس آشنا شوید

کاربران بسیاری به جنبه‌های گوناگون زانوبند زاپیامکس(zapiamax) در کامنت ها اشاره کرده‌اند. برای آگاهی بیشتر به معرفی این زانو‌بند می‌پردازیم تا با دانش نسبت به تهیه  زانوبند زاپیامکس اقدام کنید.

زانوبند ضد درد زاپیامکس چیست؟

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس | شفاکاران

دریافت مشاوره رایگان

اگر در ناحیه کمر یا زانو درد ناشناخته‌ای احساس می‌کنید، این فرم را پرکنید تا مشاوران متخصص ما شما را راهنمایی کنند.

مشخصات فردی(Required)
تعیین محل درد

اصلی‌ترین سوالی که ذهن را درگیر می‌کند این است که زانوبند زاپیامکس چگونه انواع دردهای زانو را تسکین می‌دهد؟ ابتدا بهتر است که زانوبند حرارتی زاپیامکس را بشناسیم و بفهمیم چه تفاوتی با سایر زانوبندها و روش‌های درمانی دارد.

زاپیامکس زانوبندی پارچه‌ای و چندلایه است که تجهیزات UIC را در خود دارد و با برق کار می‌کند. زاپیامکس از تولیدات شرکت زایس ترونیک آلمان است. این سه تکنولوژی درمانی به روز دنیا را به نام‌های اولتراسوند، انفرارد یا اشعه مادون قرمز و کلاک پالس می‌شناسند. این سه فناوری از بزرگترین روش‌های جدید درمان دردهای زانو به شمار می‌رود.

جنس پارچه زاپیامکس از الیاف ضد حساسیت و تعریق است که گرمایی ملایم را نه در سطح بلکه در عمق بافت‌های آسیب‌دیده به وجود می‌آورد. این گرما آرامش عضلات، تسکین درد و کاهش التهاب با خود به همراه دارد.

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس و ویژگی‌ها‌ی محصول

گروهی از کاربران به بخش استفاده از زانوبند زاپیامکس اشاره دارند. برخی کامنت‌ها  نشان می‌دهد که کاربران با نحوه استفاده از زاپیامکس برای درمان زانو درد  آشنایی ندارند. باید گفت برای استفاده از زانوبند زاپیامکس باید آن را دور زانوی خود ببندید و آداپتور آن را به برق متصل کنید. سپس برای هر زانو آن را به مدت ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به صورت نشسته یا دراز کش استفاده کنید. بعد از یک هفته بیمار کاهش قابل توجه درد را احساس خواهد کرد و بعد از حداکثر ۳ هفته درد تسکین می‌یابد.

کاربرانی که در نظراتشان به تکنولوژی اشاره دارند

برخی از نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس نشان می دهد که کاربران علاقه دارند بیشتر درباره تکنولوژی این محصول اطلاعات کسب کنند. برای روش تر شدن موضوع  باید گفت فناوری UIC در زانوبند زاپیامکس نام اختصاری سه تکنولوژی فوق پیشرفته در حوزه درمان‌های فیزیوتراپی است. از این تکنولوژی در درمان انواع دردهای زانو کمر و گردن بهره می‌برند. اینه سه فناوری عبارتند از:

اولتراسوند از طریق ارتعاشات صوتی بر روی بهبود روند جریان خون تمرکز دارد. از این طریق گرمایی را در عمق بافت‌های آسیب‌دیده ایجاد می‌کند. این گرما به روند جریان خون و اکسیژن رسانی به عضو سرعت می‌بخشد. بیمارانی نیز این زانوبند را در مورد انواع روماتیسم امتحان کرده اند و در همان روزهای آغازین، تاثیرش را تایید کرده اند.

هم‌راستا با اولتراسوند، مادون قرمز، جریان خون را غنی از اکسیژن و مواد مغذی می‌سازد. روند ترمیم و بازسازی اندام زانو را با سرعت بیشتری پیش می‌گیرد. کلاک پالس نیز با ایجاد پالس‌های الکتریکی بر اندام‌های زانو لرزش و ماساژ خفیفی را در بافت صدمه‌دیده به وجود می‌آورد. این روند به آرامش عضلات زانو، تسکین درد و رفع اسپاسم‌های عضلانی می‌انجامد.

بیشتر بدانید: نحوه استفاده از زاپیامکس

نظرات کاربران درمورد مقایسه زانوبند طبی و زانوبند زاپیامکس(zapiamax)

خیلی ها می‌خواهند تفاوت اساسی زانوبند برای ساییدگی زانو را با زانوبندهای طبی موجود در بازار بدانند. وقتی صحبت از زانوبندهای طبی به میان می‌آید عمدتا نقش حفاظتی و حمایتی آن به ذهن متبادر می‌شود. چون نقشی غیر از این برای آن‌ها تعریف نشده است. اما تفاوت بنیادی زانوبند زاپیامکس با سایر زانوبندها در نقش درمانی آن بر دردهای زانو است.

زانوبند ضد درد زاپیامکس از طریق امواج صوتی، اشعه مادون قرمز و پالس‌های الکتریکی جریان خون بافت‌های زانو را بهبود می‌بخشد. و از این طریق در تسکین درد، کاهش التهاب و همچنین تقویت عملکرد حرکتی زانو نقش فوق‌العاده‌ای دارد. پس نباید زاپیامکس را با یک زانوبند طبی معمولی اشتباه گرفت.

تشخیص زانوبند اصلی از تقلبی | از نمایندگی زاپیامکس خرید کنید

یکی از دلایلی که گاه خریداران را نسبت به این زانوبند بدبین می کند، نا آگاهی در خرید زانوبند اصلی است. به گونه ای که بسیاری از خریداران به جای خرید از نمایندگی های معتبر فروش اسیر کلاهبرداران می‌شوند و احتمالا با خرید زانوبند تقلبی نتیجه مطلوب را به دست نخواهند آورد. نمایندگی های معتبر با ارائه کارت رجیستری همراه بسته کالا شما را در تشخیص زانوبند اصلی از تقلبی یاری می دهند تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید.  با وارد کردن کد ۱۲ رقمی  نمایندگی زاپیامکس درج شده روی کارت رجیستری در سایت سازنده کالا می توانید از اصلی بودن کالا اطمینان حاصل کنید.

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس | شفاکاران

رضایت حداکثری؛ دلیل موثر بودن

 

در این مقاله خواندیم که نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس بیشتر مثبت و همراه با رضایت است. به گونه ای که امروزه زانوبند زاپیامکس در شمار یکی از بهترین روش های درمان زانو قرار گرفته است. از سوی دیگر باتوجه به تکنولوژی موجود در این زانوبند، قیمت این محصول کاملا منطقی و مناسب است. ما با توجه به خرید افراد قیمت را در کمترین حد خود یعنی دو میلیون و نهصد و شصت هزار تومان  (۲۹۶۰۰۰۰ تومان) نگه داشته‌ایم. نکته مهم  این است که با یک بار خرید سال‌های زیادی از آن بهره می‌برید. همچنین خدماتی مشابه فیزیوتراپی را همیشه در منزل خواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *