زانو درد, مقالات

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس(zapiamax)؛ شما هم از خریدتان راضی هستند؟

نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس |شفاکاران

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس را می توانید در بخش نظرات کاربران سایت هایی که به فروش این محصول می پردازند ببینید. بررسی این نظرات ما را به  نتایج گوناگونی می رساند. با خواندن این نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس می توانید جنبه‌های گوناگون محصول را مورد توجه قرار دهید.به این نقاط قوت و ضعف این محصول پیش روی شما خواهد بود. بررسی های اولیه  تجربه خوب کاربران را از این محصول نشان می دهد. در این مقاله از سایت فروشگاهی شفاکاران نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس بررسی شده تا این محصول را با آگاهی کامل‌تری تهیه کنید.

آشنایی با زانوبند زاپیامکس در نظرات کاربران

کاربران بسیاری به جنبه هایی گوناگون زانوبند زاپیامکس(zapiamax) در کامنت ها اشاره کرده اند. برای اگاهی بیشتر به معرفی این زانو بند می پردازیم تا با دانش به خرید زانوبند زاپیامکس اقدام کنید.

زانوبند ضد درد زاپیامکس چیست؟

نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس |شفاکاران

اصلی‌ترین سوالی که ذهن را درگیر می‌کند این است که زانوبند زاپیامکس چگونه انواع دردهای زانو را تسکین می‌دهد؟ ابتدا بهتر است که زانوبند حرارتی زاپیامکس را بشناسیم و بفهمیم چه تفاوتی با سایر زانوبندها و روش‌های درمانی دارد.

زاپیامکس زانوبندی پارچه‌ای و چندلایه است که تجهیزات UIC را در خود دارد و با برق کار می‌کند. زاپیامکس از تولیدات شرکت زایس ترونیک آلمان است. این سه تکنولوژی درمانی به روز دنیا را به نام‌های اولتراسوند، انفرارد یا اشعه مادون قرمز و کلاک پالس می‌شناسند. این سه فناوری از بزرگترین روش‌های جدید درمان دردهای زانو به شمار می‌رود.

جنس پارچه زاپیامکس از الیاف ضد حساسیت و تعریق است که گرمایی ملایم را نه در سطح بلکه در عمق بافت‌های آسیب‌دیده به وجود می‌آورد. این گرما آرامش عضلات، تسکین درد و کاهش التهاب با خود به همراه دارد.

نظرات در مورد زانوبند زاپیامکس و ویژگی‌ها‌ی محصول

گروهی از کاربران به بخش استفاده از زانوبند زاپیامکس اشاره دارند. برخی کامنت ها  نشان می دهد که کاربران با نحوه استفاده از زاپیامکس آشنایی ندارند. باید گفت برای استفاده از زانوبند زاپیامکس باید آن را دور زانوی خود ببندید و آداپتور آن را به برق متصل کنید. سپس برای هر زانو آن را به مدت ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به صورت نشسته یا دراز کش استفاده کنید. بعد از یک هفته بیمار کاهش قابل توجه درد را احساس خواهد کرد و بعد از حداکثر ۳ هفته درد تسکین می‌یابد.

کاربرانی که در نظراتشان به تکنولوژی اشاره دارند

برخی از نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس نشان می دهد که کاربران علاقه دارند بیشتر درباره تکنولوژی این محصول اطلاعات کسب کنند. برای روش تر شدن موضوع  باید گفت فناوری UIC در زانوبند زاپیامکس نام اختصاری سه تکنولوژی فوق پیشرفته در حوزه درمان‌های فیزیوتراپی است. از این تکنولوژی در درمان انواع دردهای زانو کمر و گردن بهره می‌برند. اینه سه فناوری عبارتند از:

اولتراسوند از طریق ارتعاشات صوتی بر روی بهبود روند جریان خون تمرکز دارد. از این طریق گرمایی را در عمق بافت‌های آسیب‌دیده ایجاد می‌کند. این گرما به روند جریان خون و اکسیژن رسانی به عضو سرعت می‌بخشد.

هم‌راستا با اولتراسوند، مادون قرمز، جریان خون را غنی از اکسیژن و مواد مغذی می‌سازد. روند ترمیم و بازسازی اندام زانو را با سرعت بیشتری پیش می‌گیرد. کلاک پالس نیز با ایجاد پالس‌های الکتریکی بر اندام‌های زانو لرزش و ماساژ خفیفی را در بافت صدمه‌دیده به وجود می‌آورد. این روند به آرامش عضلات زانو، تسکین درد و رفع اسپاسم‌های عضلانی می‌انجامد.

نظرات کاربران درمورد مقایسه زانوبند طبی و زانوبند زاپیامکس(zapiamax)

خیلی ها می خواهند تفاوت اساسی این زانوبند ها را با زانوبندهای طبی موجود در بازار بدانند. وقتی صحبت از زانوبندهای طبی به میان می‌آید عمدتا نقش حفاظتی و حمایتی آن به ذهن متبادر می‌شود. چون نقشی غیر از این برای آن‌ها تعریف نشده است. اما تفاوت بنیادی زانوبند زاپیامکس با سایر زانوبندها در نقش درمانی آن بر دردهای زانو است.

زانوبند ضد درد زاپیامکس از طریق امواج صوتی، اشعه مادون قرمز و پالس‌های الکتریکی جریان خون بافت‌های زانو را بهبود می‌بخشد. و از این طریق در تسکین درد، کاهش التهاب و همچنین تقویت عملکرد حرکتی زانو نقش فوق‌العاده‌ای دارد. پس نباید زاپیامکس را با یک زانوبند طبی معمولی اشتباه گرفت.

رضایت حداکثری؛ دلیل موثر بودن

نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس |شفاکاران

در این مقاله خواندیم که نظرات درمورد زانوبند زاپیامکس بیشتر مثبت و همراه با رضایت است. به گونه ای که امروزه زانوبند زاپیامکس در شمار یکی از بهترین روش های درمان زانو قرار گرفته است. از سوی دیگر باتوجه به تکنولوژی موجود در این زانوبند، قیمت این محصول کاملا منطقی و مناسب است. ما با توجه به خرید افراد قیمت را در کمترین حد خود یعنی دو میلیون و نهصد و شصت هزار تومان  (۲۹۶۰۰۰۰ تومان) نگه داشته‌ایم. نکته مهم در خرید زانوبند زاپیامکس این است که با یک بار خرید سال‌های زیادی از آن بهره می‌برید. همچنین خدماتی مشابه فیزیوتراپی را همیشه در منزل خواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *