تشخیص زاپیامکس اصلی از زاپیامکس کلاهبرداری یکی از دغدغه‌های مهم سایت زایسترونیک  برای داشتن کمربند یا زانوبند اورجینال به حساب می‌‎آید. ما در این نوشتار تنها راه تشخیص زاپیامکس اصلیی از تقبی را برای شماه به طور کامل توضیح خواهیم داد تا از دام سودجویان در امان بمانید.

از زمانی که شرکت نام آشنای زایس ترونیک زانوبند زاپیامکس و کمربند پلاتینر را برای کمک به بیماران تولید کرده است، کلاهبردارن نیز بیکار ننشسته و دست به تولید محصولات تقلبی از روی کالاهای اصلی این شرکت آلمانی زده‌اند. اما خبر خوب اینکه این شرکت مطرح برای جلوگیری از کلاهبرداری سودجویان از محصولات خود تدابیری را اندیشیده است.

سوکت های نسل جدید زانوبند زاپیامکس با آرم UIC در شرکت زایس ترونیک آلمان

 یکی از تمهیدات شرکت زایس ترونیک که به عنوان اصلی‌ترین نشانه اصالت کالا به شمار می‌‌رود، درج نشان UIC  برروی سوکت های متصل به دستگاه زاپیامکس است. به این ترتیب برای خرید لازم است  حتی با وجود کارت رجیستری، حتما این نشان را روی سوکت ها رویت کنید. این آرم، مهمترین راه تشخیص زانوبند زاپیامکس اصلی از تقلبی است. افزون بر آرم UIC عبارت zaistronic  نیز بر روی قسمت دیگری از سوکت به صورت برجسته حک شده که باید به این گزینه نیز توجه نمایید.

یک کارت رجیستری را همراه محصول ارائه کرده‌ تا با وارد کردن کد ۱۲ رقمی در سایت زایسترونیک، از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

به طور قطع این کارت را باید تنها راه تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی دانست چون برای هر محصول یک کد تعریف شده و با وارد کردن آن در سایت خود شرکت می‌توانید اصل بودن آن را بفهمید. فراموش نکنید برای جلوگیری از سودجویی کلاهبردارن تنها سه مرتبه می‌توان این کد را وارد کرد و بعد از آن کد فاقد اعتبار می‌شود. برای تشخیص پلاتینر اصلی از تقلبی نیز همین روش را باید انجام داد چون هم پلاتینر و هم زاپیامکس هر دو محصول شرکت زایس ترونیک آلمان هستند  که در سایت زایسترونیک می توانید اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

مراحل و روند ثبت کد رجیستری در سایت شرکت زایس ترونیک را در قالب یک ویدیو در ادامه آورده‌ایم. همراه ما باشید تا با مراحل ثبت کد آشنا شوید.

هشدارهایی که برای جلوگیری از خرید کالای تقلبی زاپیامکس کلاهبرداری

جعبه زاپیامکس یا پلاتینر و کارت رجیستری قرار گرفته روی جعبه تنها راه تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی| شفاکاران

با توجه به گسترش روزافزون کالاهای تقلبی، شرکت زایس ترونیک در مقابل محصولات تقلبی هیچ تعهدی ندارد. چون برای تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی، کارت رجیستری همراه محصول قرار داده و این تاییدی بر اصالت کالا به حساب می‌آید و جایی برای کلاهبرداری باقی نمی‌گذارد. در راستای این تصمیم زایس ترونیک (zaistronic) همه فروشگاه‌هایی که نمایندگی  زانوبند زاپیامکس و پلاتینر را در ایران به عهده دارند نیز در قبال محصولات تقلبی هیچ گونه تهعدی نخواهند داشت.

همه محصولات نمایندگی‌های زایس ترونیک در ایران برای جلوگیری از کلاهبرداری کارت تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی را همراه محصول ارائه می‌کنند. کالایی که این کارت را نداشته باشد بدون شک تقلبی و مشمول هیچ خدماتی از جانب نمایندگی‌ها نخواهد شد. پس بسیار مهم است که برای تایید اصالت کالا از سایت سازنده کد رجیستری ۱۲ رقمی روی کارت را در سایت شرکت وارد و تیک سبز اصل بودن را دریافت کنید، در غیر این صورت مسولیت خرید کمربند و زانوبند تقلبی به عهده خود خریدار است.

مراحل وارد کردن کد رجیستری و تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی

فروشگاه اینترنتی شفاکاران که نمایندگی فروش محصولات ارتوپدی شرکت زایس ترونیک را به عهده دارد همراه با محصول کارت اصالت کالا یا همان گواهی سرتیفیکیت را ارائه می‌کند. در ادامه مراحل رویت کارت روی جعبه و وارد کردن کد به سایت زایسترونیک آورده شد‌ه است. با دقت انجام دهید:

۱.پس از ثبت سفارش محصول و انجام مراحل خرید، کالای خریداری شد‌ه توسط پیک نمایندگی به صورت رایگان به درب منزل ارسال می‌گردد تا با بررسی از صحت اصل بودن کالا هزینه آن پرداخت شود. پس به صورت کامل جعبه را بررسی و وجود کارت رجیستری را حتما چک کنید. کارت رجیستری تها راه تشخیص زاپیامکس و  کمربند پلاتینر اصلی از تقلبی است و به هیچ وجه خام حرف کلاهبرداران برای نبود کارت نشوید.

۲.بعد از باز کردن روکش روی جعبه کارت را برداشته و محل کد را خراش دهید تا کد ۱۲ رقمی را رویت شود. نکته مهمی که باید به آن دقت کرد اینکه کارت روی جعبه قرار دارد و داخل جعبه نیست. پس به این موضوع دقت کنید.

خراش دادن کارت رجیستری محصول| شفاکاران

۳.روی کارت آدرس سایت شرکت تولید کننده کالا یعنی زایس ترونیک https://zaistronic.com وجود دارد. وارد آن شده و سپس در منوی سایت وارد گزینه verify code شوید و کد ۱۲ رقمی روی کارت را وارد نمایید.

تصویر صفحه اصلی سایت شرکت تولید کننده کالا و نشان دادن گزینه verify code| شفاکاران

۴.در منوی بالای صفحه محصول روی گزینه verify code کلیک کنید تا پنجره مربوط به کد ۱۲ رقمی باز شد‌ه و آن را وارد نمایید. بعد از وارد کردن کد دکمه verify your product را بزنید تا تیک اصالت کالا معلوم شود. در صورت اصل بودن تیک سبز نمایش داد‌ه می‌شود و در غیر این صورت محصول تقلبی خواهد بود. از آنجایی که کلاهبرداران این کد را نمی‌توانند دست‌کاری کنند پس با اطمینان خاطر کد را بررسی و وارد سایت کنید چون تنها راه تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی همین مورد است.

تایید اصالت محصول و نمایش تیک سبز بعد از وارد کردن کد| شفاکاران

عوارض تجهیزات پزشکی تقلبی و زاپیامکس کلاهبرداری

محصولات ارتوپدی و توانبخشی شرکت زایس ترونیک مجهز به تکنولوژی UIC هستند و با سایر محصولات موجود در بازار تفاوت‌های اساسی دارند. کمربند پلاتینر و زانوبند زاپیامکس دو محصول نام آشنایی این شرکت بزرگ تجهیزات پزشکی که هر دو به این فناوری‌ها مجهز هستند. UIC در واقع مخفف اولتراسوند (Ultrasound)، اینفرارد (Infrared Therapy) و کلاک پالس (Pulse clock) که در حوزه درمان‌های پزشکی نقش بسیار مهمی ایفا کرده و جزو سالم‌ترین استراتژی‌های درمانی به حساب می‌آیند.

اما با فراگیر شدن این محصولات پیشرفته برای درمان انواع دردهای کمر و زانو درد کلاهبرداران نیز مشغول تولید کالاهای تقلبی شده‌اند. تجهیزات پزشکی که با امواج و نورهای با طول موج مشخص به درمان کمک می‌کنند در صورت تقلبی بودن ثاتیرات بسیار وحشتانک و خطرناکی را ایجاد می‌کنند. احتمال اینکه کسی از این تجهیزات تقلبی استفاده کند برای همیشه زمین گیر شود دور از ذهن نیست. به همین دلیل باید حین خرید به اصل بودن آن بشدت توجه کرد.

عوارض ایجاد شد‌ه  بدون  تشخیص کمربند پلاتینر اصل و تقلبی

 • بروز حساسیت‌های پوستی و مشکلات بافتی به دلیل کیفیت پایین الیاف‌های بکار رفتـه در آن
 • داغ شد‌ن بیش از حد که خطر آتش سوزی و آسیب‌های جبران ناپذیر را بالا می‌برد
 • بی اثر بود‌ن روی درد و مشکل و از دست داد‌ن زمان درمان و شدت یافتن اسیب هایی مانند آرتروز زانو
 • ایجاد سوختگی و التهاب ناشی از حرارت زیاد به دلیل تجهیزات غیر اصل یا تکنولوژی‌های دروغین
 • آسیب به بافت‌های کلاژن ساز پوستی و ایجاد زخم و تاول و سوختگی
 • زود خراب شدن آداپتور و منفجر شدن آن که خطر برق گرفتگی بیمار را بالا می‌برد
 • طول موج غیر استاندارد و بسیار خطرناک
 • فاقد خدمات پس از فروش و کارت سرتیفیکیت

با توجه به خطرات زیادی که محصولات پزشکی تقلبی به همراه دارند باید اصل بودن این کالاها را در اولویت قرار داد. پس فریب ترفندهای دروغین کلاهبرداران را نخورید. همه فروشگاه‌هایی که نمایندگی این محصولات را دارند کارت اصالت کالای محصول را در اختیار خریدار قرار می‌دهند تا با ارسال کد به سایت زایسترونیک از اصالت آن اطمینان حاصل شود. قبل از خرید حتما نحوه تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی را بررسی کنید تا با فراغ بال خرید خود را انجام دهید. این کمربند در گاهش درد دیسک کمر بسیار موثر است.

نکات کلیدی سایت زایسترونیک برای تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی

چند نکته مطرح شد‌ه در زیر را هنگام خرید از سایت شفاکاران مد نظر بگیرید و با خیال راحت خرید خود را نهایی کنید. این نکات عبراتند از:

 • اصالت کالای خریداری شد‌ه با کارت رجیستری در فروشگاه‌ اینترنتی شفاکاران، امکان پذیر است. پس اگر فردی سراغ خرید محصولی با قیمت پایین‌تر یا بالاتر از سایت‌هایی مانند کا فیز، دیجی کالا یا فایزر کالا رفت، باید مسولیت آن را خود به عهده بگیرد. چون نمایندگی‌های این محصولات مسولیتی در قبال کالاهای تقلبی به عهده ندارند و تبعات و خطرات استفاده از محصولات تقلبی به دوش خود خریدار خواهد بود.
 • در صورتی که محصول کارت رجیستری همراه نداشتـه باشد از پذیرفتـن آن خودداری کنید
 • دقت کنید که کد ۱۲ رقمی روی کار را فقط سه مرتبه می‌توانید وارد کنید.  بعد از این سه نوبت در سایت پیغام خطا دریافت خواهید کرد، پس هنگام وارد کردن کد دقت کنید.
 • اگر محصول جعبه‌ای متفاوت داشت و با تصاویر داخل سایت مطابقت نداشت از تحویل آن بپرهیزید

محصول اصل بخرید؛ قیمت پایین تله‌ای کلاهبرداران برای فریب بیماران

همه فروشگاه‌های اینترنتی که نمایندگی محصولات شرکت زایس ترونیک را به عهده دارند با یک قیمت واحد محصولات را ارائه می‌کنند. پس هنگام رویارویی با قیمت‌های پایین و خیلی بالا به تقلبی بودن کالا حتما شک کنید.