زانو درد, مقالات

مزایای زاپیامکس را بدانید تا خریدی راحت داشته باشید

مزایای زاپیامکس را بدانید|شفاکاران

مزایای زاپیامکس یکی از دلایلی است که افراد را به خرید این محصول ترغیب می‌کند. این مزایا بسیار گسترده و موثر هستند، به همین دلیل در انتخاب و خرید زانوبند زاپیامکس اثر می‌گذارند.

از مزایای زانوبند زاپیامکس به قیمت مناسب، قابلیت استفاده برای انواع مشکلات زانو، راحتی در استفاده و بدون هیچ گونه عوارض و خطر آن می‌توانیم اشاره کنیم. لازم به ذکر است که هر کدام از این مزایا به تنهایی یک ویژگی عالی برای محصولات درمانی به شمار می‌روند. در این مقاله از شفاکاران به بررسی چند نمونه از مهم‌ترین مزایای زاپیامکس خواهیم پرداخت. ما را همراهی کنید.

چرا زانوبند زاپیامکس(zepiamax)

زانوبند زاپیامکس یکی از جدیدترین محصولات پزشکی برای درمان انواع مشکلات زانو است. شرکت معتبر زایس ترونیک آلمان این زانوبند را مجهز به سه تکنولوژی روز دنیا تولید می‌کند. این سه تکنولوزی شامل اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس هستند که باعث تسکین درد و بهبود علائم التهاب و تورم در زانو می‌شوند.

این سه تکنولوژی با هم اثرات زیر را در زانو ایجاد می‌کنند:

 • افزایش گردش خون
 • بهبود خون‌رسانی، اکسیژن‌رسانی و تغذیه بافت‌ها با مواد مغذی
 • نرم شدن مفاصل و بهبود دامنه حرکتی
 • تحریک بافت‌ها به بازسازی و ترمیم آسیب‌ها
 • جلوگیری از تحلیل عضلات و بافت‌ها
 • ایجاد بی‌حسی خوشایند و بلاک عصبی محدود
 • رفع اسپاسم‌های عضلانی

تمامی این موارد در کنار هم باعث تسکین درد و بهبود وضعیت جسمی و حرکت بیمار خواهند شد.

 ویژگی های زانوبند زاپیامکس برای افراد مختلف

زانوبند زاپیامکس مزایای مختلفی در کنترل زانو درد دارد که در اینجا ما تعدادی از مزیت‌های خاص آن را معرفی خواهیم کرد.

۱-تسکین درد انواع بیماری‌ها و شرایط مختلف زانو

این یک مزیت فوق‌العاده در زانوبند زاپیامکس این است که می‌توان از آن برای انواع بیماری‌ها و آسیب‌های زانو استفاده کرد. در حالی که سایر روش‌های درمانی به صورت اختصاصی برای بیماری‌ها مختلف استفاده می‌شوند. همچنین مواردی وجود دارد که در آن دو بیمار با یک بیماری یکسان از دو روش درمانی مختلف استفاده می‌کنند.

علت امکان استفاده از زانوبند زاپیامکس در بیماری‌ها مختلف، وجود سه تکنولوژی خاص اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس است. پس در لیست مزایای زاپیامکس می‌توانیم استفاده از این محصول را برای بیماری‌های زیر نام ببریم:

 • انواع آرتروز در زانو
 • ضربه، تروما و فشار زیاد به زانو
 • زانو دردهای مزمن
 • آسیب به منیسک، رباط صیلبی و تاندون‌ها
 • بورسیت و تحلیل غضروف
 • ساییدگی در کشکک زانو
 • نقرس و نقرس کاذب
 • زانودرد ناشی از دیسک کمر، سیاتیک و تنگی کانال نخاعی
 • درمان مفاصل یخ‌زده و سفتی در زانو
 • رگ‌به‌رگ شدن، کشیدگی، گرفتگی‌ها یا اسپاسم‌های عضلانی
 • شکستگی‌های بد استخوانی
 • درد هنگام نشست و برخاست، خوابیدن و قفل شدن زانو
 • درمان علائم آب آوردن زانو

و صدها بیماری دیگر.

مزیت زاپیامکس برای سالمندان|شفاکاران

دریافت مشاوره رایگان

اگر در ناحیه کمر یا زانو درد ناشناخته‌ای احساس می‌کنید، این فرم را پرکنید تا مشاوران متخصص ما شما را راهنمایی کنند.

مشخصات فردی(Required)
تعیین محل درد

۲. سهولت در استفاده یکی از مزایای زانوبند زاپیامکس است

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که یک وسیله باید داشته باشد، استفاده آسان است. زیرا تعدادی زیادی از افراد مبتلا به زانودرد مسن یا کم‌توان هستند. این افراد حوصله یا توانایی کافی برای کار کردن با تجهیزات پیچیده الکترونیکی را ندارند. به همین دلیل در بیشتر مواقع از درمان خود با تجهیزات پیشرفته سرباز می‌زنند.

اما باید این مژده را به شما بدهیم که نحوه استفاده و کار با زانوبند زاپیامکس بسیار راحت است. کافی است که زانوبند را دوز زانوی خود ببندید و آداپتور آن را به برق متصل کنید. سپس ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به صورت خوابیده استراحت کنید.

بیشتر بدانید: نحوه استفاده از زاپیامکس

۳. درمان زانودرد خود در خانه با زانوبند زاپیامکس(zepiamax)

 زاپیامکس، راه حلی جدید برای مشکلات زانو است. پیگیری روند درمان در خانه یک مزیت بسیار ویژه برای افرادی است که وقت، هزینه و توانایی مراجعه به کلینیک‌های درمانی را ندارند. اما با خرید زانوبند زاپیامکس این دسته افراد می‌توانند درمان زانودرد خود را در خانه دنبال کنند.

استفاده از زانوبند زاپیامکس علاوه بر تسکین درد باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های بیماران نیز می‌شود.

نمایندگی زاپیامکس و کوتاه شدن دست کلاهبرداران

نمایندگی‌زاپیامکس، فروش زاپیامکس با کد رجیستری را دردستور کار خود قرار داده‌اند تا شما به راحتی تفاوت بین زانوبند زاپیامکس اصل و تقلبی را تشخیص دهید.  توجه داشته باشید این کد بر روی کارتی درج شده است که روی جعبه زانوبند زاپیامکس اصل چسبانده می‌شود و هنگام دریافت کالا قابل رویت است. پس ادعای قرار دادن کارت در جعبه را از هیچ فروشنده‌ای نپذیرید.  در راه‌کار نمایندگی زاپیامکس بر روی این کارت کدی به صورت مخفی درج شده است. در صورت مخدوش بودن پوشاننده این کد، به اصالت کالا شک کنید. پوشش سالم روی کد را بردارید و کد را در سایت شرکت  (Zaistronic ) وارد کنید و از اصالت کالا مطمئن شوید.

۴. سهولت در پیگیری درمان افراد مسن در خانه برای اعضای خانواده

یکی از چالش‌هایی که خانواده‌ها برای درمان زانودرد افراد مسن یا ناتوان با آن درگیر هستند، رفت‌وآمد به کلینیک‌های درمانی است. این رفت‌وآمدها هزینه‌های مالی و زمانی زیادی درپی دارند. همچنین اگر روند درمان طولانی باشد، پس از مدتی بیمار و اعضای خانواده خسته و ناامید می‌شوند. این در حالی است که با خرید و استفاده از زانوبند زاپیامکس دیگر نیازی به مراجعه به کلینیک‌های درمانی نیست. این زانوبند درد بیمار را تسکین می‌دهد و باعث کاهش شدت علائم ناشی از مشکل در زانو می‌شود.

درمان آرتروز زانو یکی از مهمترین مزایای زایپامکس|شفاکاران

۵. با استفاده از زاپیامکسzepiamax دیگر نیازی به مصرف داروهای شیمیایی نیست

تمامی داروهای شیمیایی موجود در بازار باعث ایجاد عوارض جانبی در بدن می‌شوند. شدید یا خفیف بودن عوارض بستگی به نوع دارو، دوز و مدت زمان مصرف داروها دارد. این در حالی است که تنها چند روز پس از استفاده از زانوبند زاپیامکس درد زانو کاهش می‌یابد. پس به جای مصرف داروهای شیمیایی که باعث آسیب به بدن، به ویژه کلیه و کبد می‌شوند از زانوبند زاپیامکس استفاده کنید. فروش زانوبند زاپیامکس فقط  در فروشگاه‌های و نمایندگی های معتبر مجاز است.

جمع‌بندی این مطلب

مزایای یک وسیله تاثیر بسیار زیادی در انتخاب و استفاده از آن دارد. به همین دلیل ما در این مقاله سعی کردیم مهم‌ترین و پرکاربردترین مزایای زاپیامکس را به شما معرفی کنیم. در صورتی که در مورد خرید و مزایای زانوبند زاپیامکس مشکل یا سوالی داشتید با شفاکاران در ارتباط باشید.

سوالات متداول در مورد مزایای زاپیامکس

 • آیا می‌توان از زانوبند زاپیامکس به جای داروهای شیمیایی استفاده کرد؟

بله. استفاده از زانوبند زاپیامکس باعث تسکین درد و بهبود وضعیت زانو می‌شود. درست مانند مصرف داروهای شیمیایی و حتی بهتر از آن‌ها.

 • زاپیامکس چطور به مراقبت و سهولت درمان افراد بیمار خانواده کمک می‌کند؟

یکی از چالش‌های اعضای خانواده مراقبت و درمان افراد مسن و ناتوان است. زیرا این افراد برای مراجعه به پزشک و کلینیک‌های درمانی به همراه نیاز دارند. با خرید زانوبند زاپیامکس و درمان زانودرد در خانه دیگر نیازی به مراجعه به اماکن درمانی نیست.

 • آیا زانوبند زاپیامکس برای انواع مشکلات زانو مناسب است؟

بله. با داشتن سه تکنولوژی اولتراسوند، انفراد و کلاک پالس این زانوبند برای انواع مشکلات زانو از آرتروز یا دررفتگی زانو مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *