کمردرد, مقالات

خرید کمربند پلاتینر، جدیدترین روش درمان کمردرد در خانه با ۳ تکنولوژی موثر

کمربند پلاتینر یک محصول عالی برای درمان انواع کمردرد|شفاکاران

خرید کمربند پلاتینر چه مزیتی دارد؟ آیا این کمربند مانند سایر کمربندهای طبی است یا ویژگی‌های دیگری دارد؟ در این مقاله از مجله شفاکاران به بررسی یکی از جدیدترین محصولات شرکت آلمانی و معتبر زایس ترونیک که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت دارد خواهیم پرداخت.

باید بگوییم که کمر بند پلاتینر شرکت زایس ترونیک با داشتن سه تکنولوژی جدید خود مرزهای درمان انواع کمردرد را جابه‌جا کرده است. این سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) هستند که تاثیرات ویژه‌ای بر انواع کمردرد می‌گذارند. در ادامه این مقاله از شفاکاران بیشتر با کمربند پلاتینر آشنا خواهیم شد و توضیحاتی درباره مزایا، عوارض و نحوه خرید آن ارائه می‌دهیم. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب نوشته

آشنایی با تکنولوژی‌های به‌کاررفته در کمربند پلاتینر

در کمربند پلاتینر از سه تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است که هر کدام از آن‌ها اثرات خاصی را بر بافت‌ها و آسیب‌های ایجاد شده کمر می‌گذارند. حال در نظر بگیرید که پلاتینر این سه تکنولوژی را در کنار هم دارد؛ به همین دلیل به اختصار به این محصول، کمربند uic پلاتینر می‌گویند. با هم به بررسی نحوه عملکرد اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس در پلاتینر خواهیم پرداخت.

نحوه عملکرد اولتراسوند در کمربند پلاتینر

اولتراسوند از جمله پرکاربردترین تکنولوژی‌ها در صنعت پزشکی و فیزیوتراپی است که اثرات مفیدی دارد و جزو بی‌خطرترین فناوری‌های درمانی به شمار می‌رود. این تکنولوژی در کمربند پلاتینر به این صورت عمل می‌کند که باعث ایجاد بلاک عصبی در اطراف ناحیه تحت پوشش خود می‌شود.

بلاک عصبی باعث بی‌حسی خوشایندی در کمر خواهد شد که در اثر آن درد بیمار به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. در این حالت فرد می‌تواند به راحتی به فعالیت‌های روزانه خود بپردازد. به طور کلی می‌توان اینگونه گفت که اولتراسوند کمربند پلاتینر باعث بروز موارد زیر می‌شود:

 • تسکین درد
 • بهبود دامنه حرکتی
 • بهبود کیفیت زندگی و فعال شدن بیمار

این ۳ مورد انتظار کسانی است که به کمردرد مبتلا هستند.

نحوه عملکرد انفرارد در کمر بند پلاتینر

انفرارد یا امواج مادون قرمز از جمله امواجی در طبیعت هستند که برای بدن مفیدند. این امواج باعث تحریک سلول‌های آسیب‌دیده به ترمیم خود می‌شوند و روند گردش خون را افزایش می‌دهند.

امواج مادون قرمز در کمربند پلاتینر به این صورت عمل می‌کند که با اتصال آداپتور به برق شهری فعال می‌شود. با فعال شدن این تکنولوژی امواج مادون قرمز باعث افزایش دمای سلولی در عمیق‌ترین بخش‌های بافت‌ها و عضلات می‌شود. که در نتیجه این فرآیند سرعت گردش خون در ناحیه تحت تاثیر کمربند افزایش خواهد یافت.

به طور کلی افزایش در گردش خون به معنی سرعت یافتن اکسیژن‌رسانی و تغذیه بافت‌ها با مواد مغذی است. جالب اینجاست که سلول‌ها برای رشد، بازسازی و ترمیم خود به اکسیژن و مواد مغذی نیاز دارند.

پس می‌توان نقش انفرارد کمربند پلاتینر را اینگونه بیان کرد:

 • تسکین درد به دلیل افزایش دمای سلولی
 • افزایش گردش خون، اکسیژن‌رسانی و تغذیه با مواد مغذی
 • نرم شدن و رفع گرفتگی‌های عضلانی به دلیل افزایش دما
 • بهبود دامنه حرکتی مفاصل

و آرامش ناشی از کاهش درد کمر.

نحوه عملکرد و تاثیرگذاری کلاک پالس در کمربند uic پلاتینر

کلاک پالس یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های فیزیوتراپی است که برای انواع دردها و آسیب‌های عضلانی مناسب است. این تکنولوژی با ارسال پالس‌های الکتریکی ظریف باعث ایجاد ماساژ ریزی در عضلات می‌شود. این فرآیند باعث بروز اثرات زیر در کمر خواهد شد:

 • رفع اسپاسم‌های عضلانی شدید
 • ایجاد حس آرامش در عضلات و بافت‌های کمر
 • تسکین درد
 • بهبود دامنه حرکتی عضلات و مفاصل

این سه تکنولوژی که در کمربند پلاتینر است در زانوبند زاپیامکس نیز وجود دارد و به همین دلیل زاپیامکس هم جزو کاربردی‌ترین راه‌های درمان مشکلات زانو نزد متخصصان به حساب می‌اید. اغلب پزشکان ارتوپد برای درمان مشکلات کمر خرید پلاتینر و برای بهبود مشکلات زانو خرید زانوبند زاپیامکس را پیشنهاد می‌دهند.

کمربند پلاتینر از تکنولوژی های به روزی استفاده می‌کند|شفاکاران

خرید کمربند پلاتینر برای کدام بیماری‌های کمر توصیه می‌شود؟

با توجه به نحوه عملکرد تکنولوژی uic کمربند پلاتینر باید گفت که این محصول برای انواع مختلفی از مشکلات کمر مناسب است. همچنین استفاده طولانی‌مدت از Platiner تاثیر بسیار خوبی بر تسکین کمردرد ناشی از شرایط مختلف دارد.

به طور کلی استفاده از کمر بند پلاتینر بر دردهای ناشی از بیماری‌های زیر اثر می‌گذارد:

 • دردهای ناشی از انواع آرتروز در کمر
 • مشکلات دیسک کمر
 • تنگی کانال نخاعی
 • دردها و گرفتگی‌های ناشی از سیاتیک
 • گرفتگی‌های عضلانی شدید در کمر به دلیل فعالیت سنگین و وضعیت بد بدن
 • رگ‌به‌رگ شدن، گرفتگی عضلانی و اسپاسم‌های شدید
 • ضربه ، تصادف و فشار در ناحیه کمر
 • دردهای ناشی از اسکولیوز و کجی ستون فقرات
 • درمان کمردردهای مزمن و مقطعی
 • دردهای ناشی از شکستگی‌های بد استخوانی
 • درمان مفاصل یخ‌زده
 • دردهای ناشی از جراحی کمر
 • بیماری‌های خاص مانند اسپوندیلیت آنکیلوزانیا و فیبرومیالژیا

و حتی تسریع روند بهبودی بعد از جراحی در ناحیه کمر.

چرا خرید کمربند پلاتینر برای دوران نقاهت بعد از جراحی مناسب است؟

همان‌طور که گفته شد پلاتینر با داشتن تکنولوژی uic خود اثرات ویژه‌ای بر بافت‌های آسیب‌دیده کمر و درد ناشی از آن‌ها می‌گذارد. همچنین فرآیندهای ناشی از استفاده از پلاتینر به طور کلی برای بهبود، ترمیم و بازسازی بافت‌‎های آسیب‌دیده مناسب هستند.

تاثیر استفاده از کمربند uic پلاتینر بعد از جراحی کمر به صورت زیر است:

 • افزایش گردش خون در ناحیه جراحی که با تسریع اکسیژن‌رسانی و تغذیه مواد مغذی باعث بهبودی سریع‌تر زخم‌ها می‌شود.
 • جلوگیری از ایجاد لخته خون به دلیل تسریع روند گردش خون.
 • فعال نگه‌داشتن عضلات و بافت‌ها با ماساژ‌های ریز عضلانی ناشی از کلاک پالس.
 • جلوگیری از سفت شدن و تحلیل عضلات و بافت‌ها به دلیل بی‌تحرکی بعد از جراحی.

و از همه مهم‌تر کنترل و کاهش درد ناشی از جراحی.

نحوه استفاده از کمربند پلاتینر؛ پوشیدن پلاتینر راحت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید

خیلی از کاربران با خواندن این مطلب به این فکر می‌کنند که به دلیل مجهز بودن پلاتینر به تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته، نحوه استفاده از کمربند خاص و پیچیده است. باید گفت که این فکر اشتباه است؛ زیرا طراحان شرکت زایس ترونیک آلمان در طراحی پلاتینراز این موضوع که اکثر مصرف‌کنندگان این کمربند از کمردردهای شدید رنج می‌برند اطلاع دارند. به همین دلیل پلاتینر را به ساده‌ترین صورت ممکن طراحی کرده‌اند تا افراد کم‌توان نیز به تنهایی از آن استفاده کنند.

نحوه استفاده از کمربند پلاتینر به این صورت است که کاربر باید آن را دور کمر خود ببندد و آداپتور آن را به برق متصل کند. سپس برای ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به صورت خوابیده استراحت کند؛ به همین راحتی.

مدت زمان تاثیرگذاری کمربند پلاتینر چقدر است؟

شاید به ذهنتان خطور کند که تاثیرگذاری کمربند پلاتینر مانند سایر روش‌های درمانی در بلندمدت، آن هم خیلی ناچیز است، اما باید به صورت قطعی گفت که کمربند پلاتینر با سه تکنولوژی خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن بر کمردردها اثر می گذارد و علائم دیگر مانند دامنه حرکتی بیمار را بهبود می‌‎بخشد.

به این صورت که با استفاده منظم بعد از یک هفته، بیمار کاهش میزان درد را در کمر خود حس می‌کند و بعد از ۲ تا ۳ هفته درد به صورت کامل تسکین می‌یابد و علائمی مانند سفتی، دامنه حرکتی و گرفتگی‌های عضلانی بر طرف می‌شوند.

خرید کمربند پلاتینر یک راه عالی برای درمان مشکلات کمر | شفاکاران

برای خرید کمربند پلاتینر به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید آنلاین کمربند پلاتینر کافی است که به فروشگاه آنلاین شفاکاران مراجعه کنید. پس از ثبت سفارش، محصول برای شما به هر کجای ایران که باشید ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید که شفاکاران نمایندگی فروش کمربند پلاتینر آلمانی را در ایران برعهده دارد. پس با خیال راحت خرید پلاتینر مورد نیاز خود تهیه کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت کمربند پلاتینر؛ در شفاکاران پلاتینر را به قیمت بخرید

قیمتی که برای کمربند پلاتینر تعیین شده است دو میلیون و ۹۴۰ هزار تومان (۲,۹۴۰,۰۰۰) است. این قیمت نسبت به مزایا و اثراتی که پلاتینر بر کمردردهای مختلف می‌گذارد بسیار عالی است.

همچنین توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شفاکاران هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال کالا از شما دریافت نمی‌کند.

مزایای خرید کمربند پلاتینر نسب به سایر روش‌های درمانی

تا اینجا در مورد اثرات و ویژگی‌های کمربند پلاتینر صحبت کردیم. با توجه به نوع تکنولوژی و نحوه اثرگذاری uic بر درمان درد انواع کمردرد، می‌توان گفت که پلاتینر یکی از بهترین روش‌های درمانی برای مشکلات مختلف کمر به شمار می‌رود. همچنین با توجه به تکنولوژی‌های به‌کاررفته در پلاتینر، این محصول مزایای زیادی نسبت به سایر روش‌های درمانی دارد. این مزایا عبارتند از:

۱. قیمت کمربند پلاتینر اصل نسبت به سایر روش‌های درمانی مقرون به‌صرفه است

قیمتی که بابت خرید پلاتینر پرداخت می‌کنید با توجه به مزایا و اثراتی که بر کمر می‌گذارد، نسبت به سایر روش‌های درمانی مانند فیزیوتراپی، آب درمانی، ماساژ درمانی و … به‌صرفه‌تر است؛ زیرا در اکثر مواقع برای درمان مشکلات ایجاد شده در کمر به چندین دوره ۱۰ جلسه‌ای فیزیوتراپی نیاز است که هزینه آن برای بیماران زیاد می‌شود.

همچنین سایر روش‌های درمانی مانند جراحی باز و لیزری نیز نسبت به خرید پلاتینر هزینه بسیار زیادی دارند. این در حالی است که بیماران می‌توانند با استفاده از کمربند پلاتینربه راحتی درد خود را تسکین دهند.

۲. تاثیرگذاری بر کمردرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن با خرید کمربند پلاتینر

با استفاده منظم از کمربند پلاتینر بیماران بعد از چند روز شاهد کاهش درد خود خواهند بود. تسکین کامل درد بعد از ۲ تا ۳ هفته استفاده منظم ایجاد می‌شود که مدت زمان آن بستگی به شدت آسیب و مشکل ایجاد شده در کمر دارد.

این در حالی است که در اکثر مواقع تسکین درد بعد از یک دوره کامل فیزیوتراپی و تداوم جلسات ایجاد می‌شود.

نحوه استفاده و خرید کمربند پلاتینر | شفاکاران

۳. استفاده از کمربند پلاتینر برای انواع مشکلات کمر

با توجه به سه تکنولوژی به‌کاررفته در پلاتینر و اثرگذاری آن‌ها بر بافت‌ها و سلول‌های آسیب‌دیده، می‌توان از این کمربند برای انواع مختلف مشکلات کمردرد استفاده کرد. این در حالی است که پزشکان با توجه به نوع آسیب، شدت و میزان آسیب ایجاد شده در کمر، روش درمانی خاصی را پیشنهاد می‌دهند. به عنوان مثال در مواردی پزشکان فیزیوتراپی لیزری را برای درمان دیسک کمر تجویز می‌کنند؛ در حالی که برای بیمار دیگر، حرکت‌های ورزشی را توصیه خواهند کرد.

۴. درمانی بدون عوارض و غیرتهاجمی با پلاتینر، در برابر سایر روش‌های درمانی

استفاده از کمربند پلاتینر هیچ گونه عوارضی ندارد؛ زیرا در طراحی و ساخت آن از تکنولوژی‌های بی‌خطری مانند اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس استفاده شده است. به عنوان مثال اولتراسوند دقیقا همان امواج صوتی به‌کاررفته در تجهیزات سونوگرافی است که از آن برای تشخیص سلامت و جنسیت جنین استفاده می‌شود.

این در حالی است که سایر روش‌های درمانی ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشند که از آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تحریک رشته‌های عصبی در کمر در اثر افزایش ولتاژ و فرکانس دستگاه‌های فیزیوتراپی که در اثر بی‌تجرگی تکنسین تجهیزات ایجاد می‌شود
 • دردهای عضلانی ناشی از فشار زیاد در اثر ماساژ درمانی و کبودی ناشی از آن
 • ابتلا به بیماری‌های عفونی در ناحیه تناسلی و دستگاه مجاری ادراری به دلیل تمیز نبودن آب استخر در آب درمانی

۵.صرفه جویی در وقت و هزینه‌های بیمار، با استفاده از پلاتینر در خانه

مراجعه به کلینیک‌های فیزیوتراپی، آب درمان و ماساژ درمانی علاوه بر هزینه، نیاز به صرف وقت دارد؛ به ویژه برای خانواده افرادی که کم‌توان و مسن هستند و به تنهایی نمی‌توانند رفت‌وآمد کنند.

استفاده از کمربند پلاتینر در خانه باعث می‌شود که بیماران در خانه درمان خود را دنبال کنند و علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های خود، زحمت رفت‌وآمد به کلینیک‌های درمانی را نکشند.

۶. استفاده از کمربند پلاتینر به صورت مشترک

همه می‌دانیم که نسخه‌های درمانی که پزشکان برای افراد مختلف، حتی بیماران مبتلا به یک بیماری، تجویز می‌کنند متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توانیم از داروها، روش فیزیوتراپی، آب درمانی و حتی ماساژ درمانی یکی از آشناها و خانواده خود برای یک درد مشترک استفاده کنیم.

این در حالی است که افراد یک خانواده با مشکلات مشابه و حتی مختلف می‌توانند به صورت اشتراکی از پلاتینر استفاده کنند. با این کار هزینه‌های درمانی خانواده کاهش می‌یابد.

۷. استفاده راحت و بدون دردسر

یکی از مزیت‌های بسیار مهم خرید کمر بند پلاتینر نسبت به سایر روش‌های درمانی این است که نحوه استفاده از آن بسیار راحت است. به صورتی که حتی افراد کم‌توان و مسن نیز بدون کمک دیگران می‌توانند از آن استفاده کنند.

۸. خرید اینترنتی پلاتینر، مزیتی برای خریداران

از جمله ویژگی های منحصر به‌فردی که سایت شفاکاران به عنوان نمایندگی فروش کمربند پلاتینر در ایران در نظر گرفته است، خرید اینترنتی کمربند پلاتینر است. این ویژگی مزایای زیر را برای خریداران به همراه دارد:

 • عدم هزینه برای رفتن به فروشگاه‌های حضوری
 • صرفه جویی در وقت
 • تحویل پلاتینر سفارشی درب منزل
 • ارسال رایگان به هر کجای ایران

این موارد از جمله مزیت‌های خرید آنلاین پلاتینر به شمار می‌روند.

۹. تفاوت کمربند پلاتینر با کمربندهای طبی موجود در بازار

باید بگوییم که پلاتینر جزو کمربندهای طبی محسوب نمی‌شود؛ زیرا کمربندهای طبی تنها وظیفه‌ای که بر عهده دارند عبارتند از:

 • حمایت از بافت و قسمت آسیب‌دیده
 • جلوگیری از حرکت کمر و ستون فقرات در دامنه غیرمجاز

استفاده از کمربندهای طبی شاید مزیت‌هایی به دنبال داشته باشد، اما استفاده طولانی‌مدت از کمربندهای طبی باعث تحلیل عضلات و بافت‌ها می‌شود؛ زیرا از حرکت آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. به همین دلیل بیمار بعد از چند وقت استفاده از کمربندهای طبی دچار دردهای اضافه بر مشکل خود می‌شود که ناشی از تحلیل و گرفتگی شدید عضلات و بافت‌های نرم است.

این در حالی است که استفاده از کمربند پلاتینر به صورت روزانه ۴۵ تا ۶۰ دقیقه است و در همین مدت علاوه بر تسکین درد باعث تحریک عضلات به بازسازی خود و ایجاد ماساژهای ریزی در آن‌ها می‌شود.

آیا می‌توان از کمربند پلاتینر در کنار سایر روش‌های درمانی به عنوان درمان مکمل استفاده کرد؟

در جواب به این سوال باید گفت: بله، کمربند پلاتینر را می‌توان به تنهایی و در کنار سایر روش‌های درمانی استفاده کرد؛ زیرا هم اثرات درمانی دارد و هم باعث تسریع روند تاثیرگذاری سایر روش‌های درمانی خواهد شد. نحوه اثرگذاری کمربند پلاتینر به عنوان درمانی مکمل در کنار سایر روش‌ها به صورت زیر است:

· پلاتینر در کنار ورزش درمانی

ورزش درمانی یکی از شاخه‌های فیزیوتراپی است که برای طیف گسترده‌ای از مشکلات کمر تجویز می‌شود. این روش درمانی در بهبود دامنه حرکتی، جلوگیری از تحلیل عضلات و حتی تقویت آن‌ها موثر است.

بیماران می‌توانند در کنار انجام ورزش‌های تجویز شده برای مشکل خاص خود از کمربند پلاتینر نیز استفاده کنند. با این کار درد آن‌ها تسکین خواهد یافت و بافت‌های آسیب‌دیده شروع به ترمیم و بازسازی خود می‌کنند.

· کمربند پلاتینر به عنوان درمان مکمل در کنار فیزیوتراپی

به طور معمول جلسات فیزیوتراپی به صورت دوره‌های ۱۰ جلسه‌ای تجویز می‌شوند که تاثیر آن‌ها در طولانی مدت مشخص می‌شود. این در حالی است که با استفاده از پلاتینر در کنار دوره‌های فیزیوتراپی، روند بهبودی تسریع پیدا می‌کند.

حتی بعد از اتمام دوره فیزیوتراپی بیماران می‌توانند از کمربند پلاتینر استفاده کنند. از مزایای پلاتینر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ادامه روند درمانی و جلوگیری از برگشت درد و سایر علائم ناشی از مشکل در کمر
 2. صرفه‌جویی در هزینه‌های درمانی
 3. جلوگیری از تلف شدن هزینه‌های درمانی بابت ترک جلسات فیزیوتراپی
 4. تاثیرگذاری بیشتر پلاتینر بر درمان عارضه ایجاد شده

به طور معمول بعد از اتمام جلسات فیزیوتراپی، درد و علائم بیمار پس از مدتی باز می‌گردد. باید گفت استفاده از محصولی مانند پلاتینر که از بازگشت درد و علائم آزاردهنده کمردرد جلوگیری می‌کند، بسیار عالی است.

· پلاتینر به عنوان درمان مکمل در کنار ماساژ درمانی

ماساژ درمانی یکی از پرکاربردترین روش‌های درمانی است که برای طیف گسترده‌ای از مشکلات و بیماری‌های کمردرد استفاده می‌شود. این روش درمانی شاخه‌های گوناگونی دارد که هر کدام از آن‌ها مزایای مربوط به خود را دارند.

استفاده از کمربند پلاتینر در کنار دوره‌های ماساژ درمانی باعث تسکین درد بیمار، تسریع روند بهبودی و روحیه بیمار خواهد شد.

· پلاتینر به عنوان درمان مکمل در کنار آب درمانی

آب درمانی یکی از روش‌های درمانی آرامش‌دهنده است که برای مشکلات مختلف استخوان، مفصلی و عضلانی تجویز می‌شود، اما باید اشاره کرد که به تنهایی برای درمان عارضه ایجاد شده کافی نیست. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که از کمربند uic پلاتینر در کنار آب درمانی استفاده کنید تا سریع‌تر به خواسته‌های خود که شامل تسکین درد، بهبود دامنه حرکتی و برگشت به زندگی عادی می‌شود برسید.

چگونه اثرات ایجاد شده بر اثر استفاده از کمربند پلاتینر را افزایش دهیم؟

همان‌طور که استفاده از پلاتینر در کنار سایر روش‌های درمانی باعث تسریع روند بهبودی کمردرد می‌شود، انجام برخی فعالیت‌ها و رعایت نکاتی در زندگی به افزایش اثرگذاری این کمربند بر انواع کمردرد می‌انجامد. این فعالیت‌ها و نکات عبارتند از:

 • انجام ورزش متناسب با وضعیت بدن و آسیب ایجاد شده در کمر
 • عدم بلند کردن اجسام سنگین و فشار به کمر
 • درست نشستن و خوابیدن برای قرارگیری ستون فقرات در وضعیت درست
 • استفاده از کفش مناسب
 • رعایت رژیم غذایی سالم

و به طور کلی مراقبت از کمر و بدن.

آیا کمربند پلاتینر عوارضی دارد؟

با قطعیت کامل می‌توانیم بگوییم که خرید کمربند پلاتینر و استفاده از آن هیچ گونه عوارض جانبی و بالینی ندارد؛ زیرا تکنولوژی‌های به‌کاررفته در پلاتینر جزو بی‌خطرترین و سالم‌ترین فناوری‌ها در صنعت درمانی و فیزیوتراپی به شمار می‌روند.

همچنین پارچه استفاده شده برای کمربند پلاتینر از جنس الیاف ضد حساسیت است که هیچ گونه آلرژی، حتی برای افراد حساس ایجاد نمی‌کند. پس پیشنهاد می‌کنیم که بدون نگرانی خرید اینترنتی کمربند پلاتینر را از سایت شفاکاران انجام دهید.

تنها نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که استفاده از کمر بند پلاتینر برای زنان باردار توصیه نمی‌شود؛ این موضوع به دلیل خطرناک بدون این محصول نیست؛ بلکه به دلیل حساسیت‌های خاص دوره بارداری است که حتی خوردن قرص استامینوفن را با تجویز پزشک امکان‌پذیر می‌سازد.

شفاکاران، نمایندگی فروش کمربند پلاتینر در تهران و ایران

خرید محصولات درمانی و تجیهزات پزشکی در شرایطی که محصولات تقلبی در بازار وجود دارند بسیار سخت است، اما ما به شما این مژده را می‌دهیم که کمربند پلاتینر در ایران نمایندگی رسمی خرید و فروش دارد.

سایت فروشگاهی شفاکاران نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر و خدمات پس از فروش آن را در ایران برعهده دارد؛ پس با خیال راحت کمربند پلاتینر را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

پلاتینر را فقط با داشتن کارت رجیستری بخرید و تخفیف بگیرید

تشخیص کمربند پلاتینر اصل و کمربند پلاتینر تقلبی  کار آسانی نیست. پس چگونه می‌توانیم خرید محصول اصلی را انجام دهیم؟ برای سهولت در تشخیص کمربند پلاتینر اصل، نمایندگی‌های معتبر فروش کمربند پلاتینر، کد دوازده رقمی بررسی اصالت کالا را به همراه کمربند پلاتینر در اختیارتان می‌گذارند. به این ترتیب مشاهده کارت رجیستری به همراه کالا، مطمئن‌ترین راه شناخت کمربند اصلی به شمار می‌رود. کد رجیستری، تنها نشانه اصالت کالاست که خیال شما را از خریدتان راحت خواهد کرد. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که کمربند پلاتینر را از فروشگاه معتبر و نمایندگی رسمی خریده‌اید والبته از تخفیف ویژه خرید نیز بهره‌مند شوید. در غیر این صورت کالایی غیر اصل به دستتان رسیده است که بی شک عواقب نا‌خوشایندی نیز در پی خواهد داشت.

سخن پایانی

کمربند پلاتینر یکی از جدیدترین محصولات شرکت زایس ترونیک است که با داشتن تکنولوژی uic باعث تسکین درد، بهبود دامنه حرکتی مفاصل و عضلات، بهبود گردش خون و تسریع روند بهبودی زخم‌ها و آسیب‌ها می‌شود.

در این مقاله از مجله شفاکاران به بررسی همه‌جانبه کمربند پلاتینر پرداختیم تا شما را با این محصول و ویژگی‌ها و مزیت‌های آن آشنا کنیم. اگر در مورد نحوه کارکرد، سفارش، خرید و قیمت کمربند پلاتینر سوالی داشید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول در مورد کمربند پلاتینر

 • قیمت کمربند پلاتینر چقدر است؟

قیمت مشخص شده برای کمربند پلاتینر ۲۹۴۰۰۰۰ هزار تومان است.

 • خرید اینترنتی کمربند پلاتینر به چه صورتی است؟

برای خرید کمربند پلاتینر به سایت فروشگاهی شفاکاران مراجعه و پس از درج اطلاعات خود، سفارشتان را ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان‌ممکن کمربند پلاتینر را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه آن را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که ارسال کمربند پلاتینر به تمام نقاط ایران رایگان است.

 • آیا پس از خرید آنلاین کمربند پلاتینر گارانتی می‌شود؟

بله. فروشگاه اینترنتی شفاکاران نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر را در ایران برعهده دارد و به همین دلیل حتی با خرید اینترنتی پلاتینر آن را به مدت یک سال گارانتی می‌کند.​

دیدگاهی در مورد “خرید کمربند پلاتینر، جدیدترین روش درمان کمردرد در خانه با ۳ تکنولوژی موثر

 1. روحی رضایی گفت:

  کمربند پلاتینر واقعا محصول خوبیه. من این کمربند رو برای مادرم که ۷۳ سالشه خریدم. ایشون به خاطر سن، زایمان طبیعی و آرتروز کمردردهای شدیدی داشتن که باعث شده بود کم خواب بشن و تقریبا زمینگیر. از وقتی که داره از این کمربند هر روز استفاده میکنه دردش کمتر شده و میگه بهتر میتونم بخوابم.

 2. روژین صادقی گفت:

  سلام من پلاتینر رو تقریبا ۲۶ روزه که خریدم. من دیسک کمر دارم و دردش خیلی اذیتم میکرد. فیزیورتاپی و آب درمانی هم رفتم اما بخاطر هزینه و سختی رفت و امد نتونستم ادامه بدم. الان که از پلاتینر استفاده میکتن حس میکنم که همون اثرات فیزیوتراپی رو داره. دردم کم شده و میتونم فعالیتهای روزانم رو انجام بدم.

 3. مهران آلبوغبیش گفت:

  پلاتینر کمربند خیلی خوبیه. من که الان روز ۱۸ که دارم ازش اتسفاده میکنم خیلی راضیم. من از بلندی افتادم و دیسکم شکست و مشکل پیدا کردم. جراحی شدم و فیزیوتراپی میرفتم اما هنوزم درد دشاتم. اما این چند روز که دارم از پلاتینر استفاده میکنم ددرم کم شده و واقعا راحت میخوابم چون دردی ندارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *